♥ Som aká som..blázon čo verí snom ♥ http://sweetelis.blogspot.cz/


Prosinec 2009

vetsi navstevnost

30. prosince 2009 v 14:29

Jak dosahnout vetší návštevnosti????
Chcete zvýšit návštěvnost? Tak si tento text dejte 100% na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají na seznamu!! No jako je to fikané !!!
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek.Kůň,jezdectví,appassionata,články
Pán Prstenů je skvělý film. Elfové, hobiti, trpaslíci, lidé, Gondor, Roklinka ( Imladris), Lothlórien, Mordor, to je jen málo z toho všeho. Piráti z Karibiku. Kluci. Holky. Jak líbat. Smutek. Kraviny. Blbost. Blbec. Qip. Evropa 2. Rádio Spin. Rande. Tesco. Travian. Bitefight. Gladiatus. O´game. Divokekmeny. Divoké kmeny. Adventure Quest. Dragon Fable. Manga Fighter. Warlic. Artix. Robin Hood. Nottingham. Zkouknito. Ztohoven. Ukazse. Online hry. P2P. Aukro. Superhry. Seznamka. Blondýna. Bruneta. Zrzka. Černovláska. Blonďák. Brunet. Zrzek, zrzoun. Freefoto. Freevideo. Google. Horoskopy. Věštění. Jízdní řády. Kina. Kaufland. Globus. Albert. Hypernova. Delvita. Billa. Libimseti. Lide. Youtube. Xchat. xxx. xicht. Centrum. Citáty. Motta. Záhlaví. Zápatí. Pozadí na blog. Pozadí do blogu. Vodafone. Vánoční přání. Blesk. Blog. Minihry. Graffiti. Hip-hop. New School. Old School. Streed dance. Break dance. Le Parkour. Banlieue 13. Okrsek 13. Sprej. Writer. MC. Indy a Wich. DJ Wich. Chaozz. Eminem. Marpo. D-12. Bow Wave. Pár Pařmenů. Ke stažení zdarma. Pán Rohlíků.Bella Sara.Horseisle,horseland,virtuální stáje,jak jezdit,koně,poníci,koně i poníci,všechna plemena,arab ,frís,andalusan,sedlo,uzdečka,prodám koně,koupím koně atd.

Miley Cyrus

30. prosince 2009 v 14:07

MILEY CYRUS


Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, (* 23. listopadu 1992, Nashville, Tennessee) je americká herečka, zpěvačka a textařka. Je známá hlavně díky účinkování v Disney Channel sériích Hannah Montana. Po úspěchu seriálu, byl v říjnu 2006 vydán soundtrack, v němž nazpívala 8 písní. Její sólová hudební kariéra započla vydáním jejího debutového alba Meet Miley Cyrus, 23. června 2007, které obsahovalo její první top ten singl "See You Again". Její druhé album, Breakout, bylo vydáno 22. července 2008. Breakout je jejím prvním albem, které nemá nic společného s Hannou Montanou. Obě alba debutovala na prvním místě na Billboard 200. V roce 2008, účinkovala ve filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: The Best of Both Worlds Concert.
Nadabovala také postavu Penny ve filmu Bolt a nahrála píseň "I Thought I Lost You", za kterou získala nominaci na Zlatý Glóbus. Poté účinkovala ve filmu, inspirovaného TV sériemi, Hannah Montana: The Movie, který měl premiéru 10. dubna 2009. V roce 2008 byla v časopisu Time zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Časopis Forbes ji udělil 35. místo v žebříčku "Celebrity 100" s výdělkem 25 miliónů dolarů v roce 2008. V roce 2009 si polepšila a postoupila na 29. místo.

žánry:POPmiley cyrus s ashley tisdale

miley a vanessa hudgens

miley se svym tatou


Jonas brother

30. prosince 2009 v 13:56

JONAS BROTHER


Skupina Jonas Brothers se skládá ze 3 členů - jsou jimi bratři Kevin, Joe a Nick.Společně začali hrát roku 2006,kdy vyšlo jejich debutové album It's About Time. Nejstarší z nich je Kevin, dále Joe a nejmladší je Nick. Mají sice čtvrtého bratra, který je ale na koncertování, psaní písní a zpívání příliš malý.Zahraje si vsak roli hudebního génia v druhém pokračování úspěšného filmu Camp Rock. Je mu pouhých 8 let a jmenuje se Frankie Jonas - má i přezdívku Bonus Jonas nebo Frank Tank. Skupinu v 6 letech založil Nick Jonas, který už v té době skládal písničky a posléze se k němu přidali i jeho bratři Joe a Kevin. Nadání a lásku k hudbě zřejmě podědili po svých rodičích, kteří měli svoji vlastní skupinu. Oni i jejich agent zvažovali název Sons of Jonas,což ve volném překladu znamená synové Jonasových, což je komické. Nakonec usoudili že Jonas Brothers bude lepší a tak se tedy zrodil jejich název.Jonas Brothers jsou skupinou, které své city vkládají do textů svých písní. Stali se miláčky po celé Americe a prorazili i u nás v Evropě a dokonce i v Asii.


ČLENOVÉ SKUPINY
  1. Paul Kevin Jonas II (*5. listopadu 1987)
  2. Joseph Adam Jonas (*15. srpna 1989)
  3. Nicholas Jerry Jonas (*16. září 1992)
žánry: POP,ROCK

JONAS BROTHER I SE SVYM MLADSIM BRASKOU


JONAS BROTHER S MILEY CYRUS


Pocker Face(Lady Gaga)

3. prosince 2009 v 16:07

Graffiti

3. prosince 2009 v 16:05

GraffitiABECEDA GRAFFITIŽirafa

3. prosince 2009 v 15:43

Žirafa

Žirafa (Giraffa camelopardalis) je mohutný sudokopytník, v současnosti nejvyšší ze všech suchozemských živočišných druhů. Samci dosahují velikosti od 4,8 až do 5,5 metru a váží až 900 kilogramů (rekordní jedinec, zastřelený roku 1934 v Keni byl vysoký 5,87 metru a vážil zhruba 2000 kg). Samice jsou obecně trochu menší a lehčí.