♥ Som aká som..blázon čo verí snom ♥ http://sweetelis.blogspot.cz/


Únor 2011

life

25. února 2011 v 19:29 MixXér!

Čím více poznávám lidi kolem sebe,tím více si vážím svého psa..


XOXO

21. února 2011 v 22:05

Jeden priateľ mi povedal:"Pozri sa späť za svojím životom, uvidíš na svojej ceste dva druhy stôp. Svoje a moje." Spýtala som sa:"Prečo na tej ceste, kde mi bolo najhoršie sú len jedny stopy? To si ma opustil?" Odpovedal: "Nie,neopustil, to som ťa niesol .....

Pro princeznu*

21. února 2011 v 22:04 MixXér!
xoxo_____*PRINCESS*_____xoxo

Ajoj mojja sak ty uz urcite taky vis o kom pisam :P Dekuju za secko cos plo mna udelala a jesli ten lyzak s vamaa preziju tak asi zacnu verit v Boha XDD ( .. IDU NAJISTOTU..)

ps: LOVE YOU 
PRO ROSNIČKU *

21. února 2011 v 20:53 MixXér!
XOXO___ROSNIČKA ___XOXO


Ajoj mojja ... uz si prisla na to co sem ti chtela rict ? NEE ? stejne ti to nereknu pač je to nejvetsi hovadina sveta a ty si toho nevsimnes XDD ___ pro tvoje dobro __ mojja __ Love you
PS: sak ty uz vis o kom tu melu na 100% 
A jak sis myslela :Plovely

13. února 2011 v 18:49 MixXér!


Život je příliš krátký na rozčilování se nad malichernostmi: takže se líbej pomalu, směj se šíleně, miluj upřímně a odpouštěj rychle. .


smysl života

13. února 2011 v 10:36 MixXér!
Když poznáš smysl života, zjistíš že je nesmyslný

XDDDD

12. února 2011 v 22:09
Mum , mum , mum , mama , mamie , mama , mami , mami , mama , mum , mum , mamie - WHAT?!?! - Hi :D

GREEN DAY

5. února 2011 v 18:34
          Green Day je
americká
punkrocková

skupina, kterou tvoří Billie Joe Armstrong (kytara a zpěv), Tré Cool (bubny) a Mike Dirnt (basa + pomocné vokály).
V roce 1987 založili kamarádi z dětství Billie Joe Armstrong a Mike Dirnt, oběma bylo tehdy 14 let, dvoučlennou kapelu Sweet Children. V té době ještě neznalí pseudo-punkeři svou hudbou často vyhnali celé obecenstvo do dvaceti minut. V této době ovšem stále hráli po klubech asi pro 40 lidí, ale nějak se musí začít. A jak nabírali zkušenosti, jejich koncerty byly stále lepší a nakonec se lidem, především teenagerům, začaly líbit. Ti ovšem po koncertě nešli domů, ale dělali po městě zmatek. Green Day byli některými dospělými lidmi i zavrženi. Postupně však začali ubírat na jisté agresivitě, kterou do svých alb i vystoupení vkládali.

Mikea a Billieho Joea vyhodili ze školy a dá se říct, že i díky tomu potkali Tré Coola. Někdy v té době odchází dnes již bývalý bubeník Al Sobrante. Sweet Children přijmou Tré a definitivně změní název na Green Day (podle Billieho hlášky: "Byl to jeden krásnej, dlouhej, prohulenej den"). Vydají debutové album a kolekci singlů , ani jedna nahrávka však nesklidí moc velký úspěch. Skupina to nevzdává a natáčí dál, průlom nastává až v roce 1994 po vydání alba Dookie . Toto CD se rychle stává platinovým a dělá z Green Day jednu z nejslavnějších rockových skupin. Největší hit z alba Nimrod je baladická "Good Riddance" (Time of your life), která říká že bychom měli žít život naplno. Ovšem toto album bylo velmi barvité, mohli jste tu najít jak akustickou "Good Riddance", tak i hardcorovou "Take Back", či skapunkovou "King for a Day". Poté následuje album Warning, které ale mezi fanoušky nebylo moc vřele přijato, kvůli jemnějšímu stylu než je na předchozích albech.

V roce 2001 vydali Green Day výběrové album International Superhits, o rok později následovalo album, na kterém se objevily béčkové, dosud nevydané, písně. V roce 2003 se připravovalo nové album "Cigarettes and Valentines", ale těsně před vydáním někdo ukradl záznamy písní. Billie Joe Armstrong po této události jezdil autem po státech a dost při tom pil. Při tomto toulání vymyslel American Idiot, jediná píseň z "Cigarettes and Valentines", která byla vydána je Wake Me Up When September Ends. Politická, protibushovská deskaAmerican Idiot zaznamenala obrovský fanouškovský i komerční ohlas. Green Day se stali jednou z nejznámějších světových kapel. Hity bouraly hitparády a brzy po vydání alba následovalo celosvětové turné.

DVD/CD s poněkud provokativním názvem Bullet In A Bible bylo vydáno v roce (2005), o dva roky později byla skupině svěřena úvodní píseň v americkém animovaném filmu Simpsonovi ve filmu. Předposlením počinem kapely je 18 písňová kompilace Transmissions, vydaná v roce 2009. 15.5.2009 jde na trh zatím poslední album Green Day, 21st century Breakdown.
Na serveru Rock.com probíhala anketa, který zpěvák by byl nejlepším prezidentem USA. Na prvním místě se umístil Billie Joe Armstrong.

29. 6. 2010 vystoupili Green Day v Praze s tříhodinovým koncertem, na kterém představili svou dosavadní hudební minulost i současnost.
Na 15.3.2011 plánují Green Day vydat nové live CD/DVD s názvem Awesome as f**k


__flashReplacement__MISHO! this is for you :P


Love

5. února 2011 v 18:04 MixXér!
Vcera vecer jsem te hledala, ... nechtelo se mi jit bez tebe spat, ... ale nenasla jsem te, .. bylo to hrozny, .. nemohla jsem bez tebe ustnout, ... kez te dneska najdu ve sve postylce, .. ty moje milovane pyzamko :o)